Burcunuza göre giyin

25.05.2021
32
Burcunuza göre giyin
Burçların giyim stilini etkilediği bir hakikat. Bakın hangi burç nasıl giyinmeli?

.jpg
Burcunuzun giyim tarzınızı etkilediğini öğreniyor muydunuz? Hangi burçların görkemi, hangi burçların rahatlığı beğendiğini gösteren bir haber derledik size. Hangi burç ne giyiyor? ELMAELMA tüm burçları mercek altına alıyor efendim.

28444.jpg
İnatçı koç burcunun zırhı her zaman özgün giysileri olur. Modayı takip etmez, modayı yaratır bir koç kadını. Ona göre herşeyin büyüğü makbul. Özgün ruhunu kombinlerinde konuşturmaksa en sevdiği nokta.

36228.jpg
Coşkulu, enerjik, keyifli boğa kadını hareketli giysileri çok beğenir. Siyahın tüm zarafetini çocuksu bir havaya dönüştürmeyi öğrenir. Uzun püskülleri, ten şeritleri hep muzurluk için kullanır.

36229.jpg
İki ayrı ruhu aynı anda taşıyabilen başka bir deyişle iki değişik stili üzerinde birleştirebilen kadın. Aynı anda şık ve rahat olmayı muvaffak olur. Bazen dümdüz bazense gösteriş kraliçesi olan kadın olarak anılır. Kürkü, büyük metal aksesuarları, jakarları seven bir burç olmakla ünlü ikizler.

36230.jpg
Her zaman duygusal, her zaman romantik olmayı başaran bir burç yengeç. Kırmızının tonlarına bayılır. Kıyafet ve aksesuarlarında acıklı ayrıntılar kullanmayı çok beğenir.

36231.jpg
Aslan kadını idaremeyi beğenir. Tüm kontrolünü, liderliği sergileyen uzun bir kıyafetleri baş tacı yapar. İlk bakışta yalnızca bacak detolyesi olan kıyafetin eteklerindeki ayrıntılar, altın cuffları ve broşu ben burdayım diyor.

36232.jpg
Masumiyetin sergilendiği lüks, kalın ve parlak kumaşlar. İtinayla işlenmiş giysisindeki tüm ayrıntılar ipeğin ve tüylerin bir arada kullanılması o kadar muhteşem duruyor ki…

36233.jpg
Yaşamının gündeminde denge olan terazi kadınının giysileri her zaman göze çarpar. Zira en iyi balansı o kurar. Takıları, pabucu, saçı, giysisi birbirini tamamlar.

Terazi kadınlarından esin alın diyoruz.

36234.jpg
Akrep kadının yapabileceklerinden korkun. Cürretkar, isyankar, seksi herşey onda var. Taşlı şeffaf giysisiyle sizi dahi baştan çıkarabilir.

36235.jpg
Hürlüğüne düşkün olan burç, elbiselerinde de kendi bildiğinden şaşmaz. Bedeninde en hoşlandığı yerlerini göstermeyi beğenir. Parılmadaya her zaman önemser.

36236.jpg

Her zaman göze çarpmayı seven oğlak burcu elbiselerinde de oldukça inatçı. Kat kat etekler, kürkün albenisi ve göz alıcığını bir araya getirmeyi hoşlanıyor. Büyük akesuarlar da fark yaratan oğlak burcunun tercihi.

36225.jpg
Yılan figürlü barbar giysi tamamen ten. Bileklik ve küpelerde metaller ön tasarıda. Buccelatti’nin takı koleksiyonuna bir göz atın deriz. Kova burcunun günlük yaşamda seçtiği kombinlerinde rahatlık olmazsa olmazlarından. Fakat yerine göre isyankar ve gecenin göze çarpanı olmayı biliyor.

36226.jpg
Masum ve sakinliğiyle tanınan balık kadınlarının üzerindeki her parça ayrı hoş. Her zaman iddialı olmayı beğenmez ama üzerindeki parçayı da konuşturmasını iyi öğrenir. Okyanus mavisi baştan alt payetli tuvaleti ancak bir balık bu kadar zarif taşır.

36227.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.