Erkekler bayanlarda bunlara önemsiyor

18.11.2021
14
Erkekler bayanlarda bunlara önemsiyor

Bizim umursamazlar diye düşündüğümüz çoğu şeyi aslına önem veriyorlar!

İşte bunlardan kimileri:

Tırnaklar Ehemmiyetli

Erkeklerin çoğu bayanlarda el ve ayak bakımını umursar. Bunu unutmamalısınız! Yarısı çıkmış ojeler ve bakımsız eller onları uzaklaştırabilir. Ellerinizi ıslatıp, manikür ve pedikürünüzü aksatmamalısınız.

Selülit Alarmı

Bacaklarınızda selülit gibi problemler varsa seçiminizi bunları açmaktan çok saklamaktan yana kullanmalısınız. Biz her ne kadar problem etmesek de erkekler bunlara dikkat ediyor. En azından çorap giyerek selülit görünümünü en aza indirebilirsiniz.

İstenmeyen Tüy

İstenmeyen tüylerinizle başa çıkmalısınız! Erkekler her ne kadar sözünü etmiyor gibi gözükseler de özellikle bayanların kolları üzerinde bulunan tüyleri erkeksi buluyorlar ve bu gidişat çoğu erkeği rahatsız ediyor!

Kokunun Ehemmiyeti

Sigara içsin, içmesin hiçbir erkeğin sigara kokan bir bayanı güzel bulacağı elbette ki düşünülemez! Sigara kullanıyor olabilirsiniz kokusunun üzerinize sinmemesi için mücadele gösterin, ya da eksiltin.

Saç Bakımı

Erkekler her ne kadar bu stil şeylerle pek ilgilenmiyor gibi gözükseler de, reelinde bu gibi gidişatlar onların umurunda. Saçınızın tamıyla aynı olmayan dipleriniz uzadığında, ya da sürüklettiğiniz fönü üç gün kullanmaya çalıştığınızda bu onların dikkatini elbette ki sürükleyecektir.

Kayıtsız Giyim

Pek natürel fazla kilolarınız olabilir. Herkes cılız olmak zorunda değil. Ama küçük şikelerle bedeninize en uygun giyim stilini bulabilirsiniz! Daracık pantolonun yanından fışkıran aşırılıklar erkeklerin pek de güzeline gitmeyen ayrıntılardan biri.

Küfür

Her ne kadar dost gibi eş, sevgili arasalar da argo ve küfür kapsayan konuşmaları bayanlardan dinlemeye pek aşina olmadıkları gibi bu onları sizden uzaklaştırır! Onlarla konuşurken üslubunuza dikkat edin! Unutmayın, siz bayansınız.

Sakız

Bizim için her ne kadar böyle küçük şeylerin ehemmiyeti olmasa da erkekler sakız çiğneyen bayanlardan da beğenmiyor.

Erkeklerin bayanlarda dikkat ettiği şeyleri merak ediyor musunuz? Bizim umursamazlar diye düşündüğümüz çoğu şeyi aslına önem veriyorlar! İşte bunlardan kimileri:

Erkekler Bunların da Farkında!

Tırnaklar Ehemmiyetli!

Erkeklerin çoğu bayanlarda el ve ayak bakımını umursar. Bunu unutmamalısınız! Yarısı çıkmış ojeler ve bakımsız eller onları uzaklaştırabilir. Ellerinizi ıslatıp, manikür ve pedikürünüzü aksatmamalısınız!

YAZAR BİLGİSİ