Limonu buzlukta gizlemenin verimleri kanser rehabilitasyonunda birebir tesirli

05.05.2021
13
Limonu buzlukta gizlemenin verimleri kanser rehabilitasyonunda birebir tesirli

Limonun verimleri saymakla bitmezken bir de dondurulmuş limonun bereketlerini dinleyince çok donakalacaksınız. Meğerse dondurulmuş limon kanser rehabilitasyonunda kemoterapiden dahi tesirli. Limonlarınızı dondurursanız hem kabuğundan hem de suyundan dah fazla yararlanabilirsiniz.

12 ADET KANSER TİPİNE FAYDALI

Dünyadaki en büyük ilaç şirketlerinden birine göre 1970’li senelerde bu yana yapılan laboratuvar testlerine göre 12 adet kanser tipine limonun verimi ispatlanmıştır. Limonu Türk mutfağında çoğunlukla sıkarak kullanıyoruz. Bu sayede sadece suyundan yararlanmış oluyoruz. Fakat limonun kabuğunun özellikle kanseri önleyici tesiri olduğunu öğrenmemizde fayda vardır.

KEMOTERAPİDEN DAHA TESİRLİ

Dondurulmuş ve rendelenmiş limon kanser hücrelerini öldürmesiyle öne çıkmaktadır. Bu açıdan kemoterapiden daha fazla tesirli olduğu söylenmektedir. Bu biçimde söylenmesinin nedeni ise limon özünün sentetik versiyonunu üretmeye çalışan laboratuvarların olduğu öğrenilmesidir. 

RENDELENMİŞ LİMON 5-10 KAT DAHA FAYDALI

Rendelenmiş limonda sadece limonun suyuna göre 5-10 kat daha fazla vitamin vardır. 

LİMONLARIN DONDURULMASI İLE KABUKLAR DA ZİYAN OLMUYOR

Dondurulmuş limon sayesinde limonu kabuğuyla beraber hiçbir biçimde ziyan etmeden kullanmış olursunuz. Bu sayede limonun içerisinde bulunan tüm vitaminlerden yararlanmış olacaksınız. 

LİMON SIHHATLİ HÜCERELERE HASAR VERMEZ

Limonun bir mucizesi de makûs mizaçlı kanser hücrelerini imha eder aynı zamanda sıhhatli hücrelere hiçbir biçimde hasar vermez. 

STRESE ÇOK İYİ GELİYOR

Rendelenmiş dondurulmuş limonun bedendeki zehirli maddeleri giderici ve beden enerjikleştirici tesiri vardır. Stres ve agresif bozukluklara karşı rehabilitasyon edicidir.  Dondurulmuş ve rendelenmiş olarak kullanılan limon yemeklere daha çok lezzet katacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.