Sevgiliniz palavra mı söylüyor

22.11.2021
22
Sevgiliniz palavra mı söylüyor

Dünyaca ünlü bir kadın mecmuası ilişkileri çıkmaza sokan müzakerelerin söylenen palavralar olduğuna dikkat toplayarak; partnerin palavra söylediğini kavramak için geliştirilen yolları okuyucularıyla paylaştı.

İşte o usullerden kimileri:

-Palavra söylediğini düşünüyorsanız hiç müddet kaybetmeden ona şu suali mesele: Neden yaptın? Sevgiliniz bu suale sinirleniyor ve fazla tepki veriyorsa bu, masum olduğunun ispatı olabilir. Fakat yanıt olarak sizi ne kadar çok hoşlandığını söyleyip duygularını sıralamaya başlıyorsa bu, sizi kandırdığının bir göstergesi sayılabilir.

-İlişki uzmanları insanlar tebessümdüğü zaman bunun bedenlerinin her bölgesine yansıdığı görüşünde. Sevgiliniz sizinle birlikteyken tebessümüyor fakat beden dili gerçeğinde başka şeyler sezdiğini söylüyor. Bu gidişatta ona soracak sualleriniz olabilir.

-Palavra söyleyen bireyler palavralarını saklamak için çok gayret sarf etmek zorundadır. Bunun için de tedirgin görünen bir bireyden çok rahat görünen bireylerin palavra söyleme ihtimali daha yüksektir.

– Yapılan araştırmalar neticeyi yayınlanan yazıda palavra söylediğine emin olunan bir bireyle telefon ya da cep telefonu iletiyi ile değil surat-surata bağlantı kurulması öneri ediliyor.

YAZAR BİLGİSİ