Sevgilinizi elinizde yakalama ipuçları

05.11.2021
23
Sevgilinizi elinizde yakalama ipuçları

Bu düşüncenin kaynağında erkeklerin kendilerini güvende ve iyi sezmek istemeleri uyuyor. Erkekler bu gereksinimlerinin bayanlar tarafından öğrenilmesinden asla korkmuyorlar.

Onun cılız noktalarını öğrenirseniz, elinizi yakalayabilirsiniz. İşte bunun için yapmanız gerekenler.

Şımartma tasarıyı

Erkekler, onlar için hayatınızı aniden değiştirmeniz gerektiğini düşünmezler. Bunun yerine, onlara ayırdığınız zamanı en iyi biçimde geçirmek isterler. Sevgilinizle yediğiniz tez bir öğle yemeği neticesinde ona gereken kıymeti vermediğinizi sezebilir. Görüşmeyi dört gözle beklerken, sizin ona istediği alakayı göstermemeniz onu üzebilir.

Kabahatlilik sezdirmek

Kendi mesullüklerinizi yerine getirdiğinizde erkekler onlarla ilgilenmediğiniz için size bir şey söylemezler ama daha sonra bundan rahatsız olduklarını gösteren hareketlerde bulunabilirler. Gece bir yerlerde beraber müddet geçirdiğinizde suratınıza gülerler ama konuta döndüğünüzde, hakikatinde bunaldıklarını söylerler, televizyonda hiçbir şey olmadığından şikayet ederler ya da sırtlarının ağrıdığından yakınırlar.

Şımartma tasarıyı

Ona şunları söyleyin: “Belki bu gece sıradandan daha fazla süre dışarıda kaldık, bu surattan kendini makûs seziyorsun.” Onu gerçekten dinlemeye çalışın yalnızca dinlemeyin. Bu, erkeklerin gereksinim dinlediği şeydir.

Somurtkanlık yapmak

Sevgiliniz dikkati kendi üzerine sürüklemeye çalıştığında, size ya da rastgele şeye karşı saldırgan davranabilir. Hakikatinde kızdığı, siz olabilirsiniz. Sevgilinizin oynadığı bu oyuna alet olmak yerine, ona ilişkim yanlış giden şeylerin neler olduğunu sormalısınız. Bazı erkekler öbürlerine oranla daha fazla şımartılmak isteyebilir. Onun isteği çok doğru olmasa da, daha özverili olmanız gerekebilir. Zira sevgiliniz sizden daha çok alaka bekliyordur. İyi bir ilişki için hem sizin hem de sevgilinizin emek tüketmesi ve birbirinizle ilgilenmeniz gerekir. Sevgilinizin temennilerine yanıt verirseniz, her şeyin iyi olmaması için hiçbir neden yok.

Şımartma hududu

Onu çok beğeniyor olabilirsiniz, ama hiçbir zaman bunları yapmak zorunda değilsiniz:

– Televizyonda maç izlemek
– Mide bulandırıcı şeylerden bahsetmek
– Annesine, onun ismine doğum günü kartı yazmak

YAZAR BİLGİSİ