Ünlülerin sıradışı cilt bakım uygulamaları!

08.07.2021
171
Ünlülerin sıradışı cilt bakım uygulamaları!
Bazı ünlü adların cilt bakımı uygulamaları oldukça garip. İşte kuş pisliğinden arı sokmasına kadar cilt hoşluğu için sıradışı yöntemlere müracaat eten bazı ünlü isimler.
Eva Longoria

41 yaşındaki hoş oyuncu Eva Longoria’nın genç görünmesinin gizemi, her gün kullandığı plasenta içerikli kremlere borçlu. Cilt yenileme özelliği öğrenilen plasentalı kremlerin fiyatı ise oldukça pahalı.

39156_4.jpg
Victoria Beckham

Victoria Beckham, bir Japonya seyahatinde, Japon bayanların ciltlerine hayran kaldı ve benzerini yaptırmak istediğini söyledi. Bu, geyşaların geçmiş senelerden bu yana daha parlak ve yumuşak bir cilde sahip olmak için yaptıkları bir uygulamaydı. Beckham, bir Japon ananeyi olan cildini kuş pisliğiyle ovma uygulamasına başladı.

39156_1.jpg
Kate Moss

Ünlü manken cilt hoşluğunun gizemini, ‘Şayet bitkin ve şiş bir suratla uyanırsam, bir kabı buzlu su ve salatalık ile doldurup suratımı içine batırırım. Bu her şeyi sıkılaştıran, taze görünmenizi ve sezmenizi sağlayan bir yöntem. Uyanmanızı da sağlıyor ve işe yarıyor!” diye açıklıyor.

39156_2.jpg
Kim Kardashian

Hoşluk kısmetine yapmayacağı şey olmayan Kim Kardashian’ın hoşluk gizemlerinden biri, Vampir rutini! Hastanın kendi kanından yapılan jöle kıvamlı içeriğin cilde enjekte edilmesiyle bitirilen bu rutin, surat germe için cerrahi olmayan bir seçenek yöntem.

39156_3.jpg
YAZAR BİLGİSİ