2013 Zümrüt yeşili trendi

22.06.2021
22
2013 Zümrüt yeşili trendi

.jpg
2013 senesinde bayanların ve erkeklerin üzerinden çıkartmayacağı rengin capcanlı yeşil olduğunu iddia ediyoruz.

37181.jpg
Bayanların tırnakları yeniden rengarenk. Mutluluğunuz ve enerjiniz yeşili tırnaklarınızda belirecek. Kullanacakları da talihli günler de bekliyormuş!

37154.jpg
İlkbahar aylarının geldiğinin habercisi olan sevilen spor pabuç Vans, çimen yeşiliyle sezonda yerini alıyor. Yanlış anlasılmasın zati bizim yeşil renkli Vans’larımız vardı da olmasın! Yeşil Vans, modada en öndeki yerini alıyor demek istedik.

37155.jpg
Gözlerinize hem renk hem de ışıltı geliyor. Daha canlı ve renkli bakışlar bu yeşille olası! Siyah ve kahverengi eyelinerlarınıza seçenek olarak makyaj çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir renk.

37156.jpg
Büyük aksesuarların moda olduğu bir sezondayız. 2013 senesinde azamet ve büyük parçalar var. Onlara o kadar alıştık ki artık yadırgamıyoruz dahi. Zümrüt yeşilini henüz aksesuarlarında kullanmayanlarsa pişman olabilir.

37157.jpg
Küpelerin yeşil haliyse gold ayrıntılarıyla bir kafes gibi yeşili içine alan avize küpeler. Cameron Diaz, Eva Longria gibi ünlü adların kulaklarında sıkça gördüğümüz cinsten aksesuarlardan.

37158.jpg
El çantalarımız ve cüzdanlarımızda renkleniyor natürel. Bahçenizin rengi bayanların en kıymetli aksesuarları olan çantalarda da can buluyor. Kimi hoşlanıyor, kimiyse yaşamda kullanmam diyor. Peki ya siz?

37159.jpg
Baharın geldiğinin habercisi olabilir bu jakarlı giysi. Daha içine girmeden dahi hareketlenmenizi sağlayacak.

37160.jpg
Dantelin yeşil halini sınamamış olanlar görmeli. Sizce de çok tatlı değil mi? Tek parçalarda yeşilin kontrolü sizi ünlü yapacak. Bu elegan tercih bizim de gözdemiz.

37161.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.