Hollywood erkeklerinin saç kesimleri

12.09.2021
13
Hollywood erkeklerinin saç kesimleri
Erkek saç modellerini şanlılardan esin alın!

.jpg
‘Hollywood’ sözcüğü insanı sihirler, herşeyiyle göz alır. Şöhretlilerin elbiselerini, mücevherlerini, saçlarını akla getirir ve tepeden tırnağa tesirler bu kelime insanı.

Natürel erkekler de yalnızca seksi starların cafcaflı giysilerinden etkilenmezler. Hollywood erkeklerini de takip ederler. İşte şimdi Hollywood erkeklerinin en özenilen 7 trend saç modelini masaya yatırıyouz. Erkekler gözünüzü dört açın!

35441.jpg
Clooney’nin saç modeli neredeyse senelerdir aynı. Seneler geçtikçe saçlarındaki aklar azıcık daha çoğalıyor fakat o gençliğinden ve karizmasından hiçbirşey kaybetmiyor. Uzun bir kesimi terchi etmiyor Clooney. Saçlarının tepesi yanlara göre azıcık daha uzun vazgeçen Clooney, tepe kısımlarını yana doğru düzgün bir biçimde tarıyor.

Bu stille kırmızı halıya her zaman hazır olacağınıza eminiz.

35442.jpg
En seski oyuncular arasında yerini her zaman edinen Gosling aynı zamanda yeşil rengi en iyi taşıyanlardan. İlk bakışta dikkatleri harika surat hatları çeksede, ayrıntılara indiğimizde bu sürükleyiciliğinin altında saç kesiminin rolünün olduğunu kavrıyoruz. Kısa saç kesimi ve yan kısımlarına kıyasla saçlarının tepesini volümlü yakalayan Gosling, özel kreatif bir görünüm yaratmış.

35443.jpg
Erkeklerin trend saçlarından konuşuyorsak şüphesiz ki Pattinson’u es geçmeyeceğiz. Pattinson’ın darmadağınık bir o kadar da seski saçlarına herkes bayılıyor. Rahat erkeklerin ve ‘ben her türlü karizmatiğim’ diyenlere ideal bir kesim.

35444.jpg
Gossip Girl’ün en dikkat toplayan erkek oyuncularından biri Chcuk Bass. Hatta artık o reel bir şahsiyet. Alnı çok sarih erkeklere öneri edebileceğimiz bir modeli kullanıyor. Erkekler için uzun sayılabilecek saçları öne doğru bir perçem kalınlığında tarayın. Bu modeldeki püf nokta küt bir kesimden sakınıp uçlara doğru hafif katlar yaratmaktır.

35445.jpg
Bir zamanların gençlik dizilerinde bırakılmaz erkeğiydi. Şimdi o da gelişti ama saç modeli hala aynı. Ciddiyetten uzak, oldukça da konforlu görünüyor Hollywood yakışıklımız. Tepe kısmını daha uzun bırakıcak biçimde kestirirseniz eksta alaka çekici olacaksınız.

35446.jpg
High School Musical’den tanıdığımız ve gönül ilişkileriyle de gündemden düşmeyen Zac Efron var sırada. Her geçen gün gelişen Efron’un saç tarzı da değişiyor. Daha seksi, daha erkeksi bir görünümü seçim ediyor artık. Geçiş yarıyılındaki erkekler bu kesim sizin de ilginize sürükleyebilir!

35447.jpg
YAZAR BİLGİSİ