Telefonun başında naçar beklememek için 10 teklif

05.11.2021
21
Telefonun başında naçar beklememek için 10 teklif

Tanışma, beğenme, sevgi, tatlı coşkular, iletileşmeler, ilk buluşma, aşk, sadakat, tartışmalar ve o ilişkinin bitip bitmeyeceğine dair düşünürken karşı taraftan bir haber bekleyiş…

Az evvel okuduğunuz bir ilişkinin geçirdiği aşamalardan belki de en güçü, o şiddetli münazaraların ardından karşı taraftan bir telefon ya da kısacıkta olsa bir ileti beklemektir. Bu bekleyiş düzeyi uzadıkça 90 saniyede bir telefona bakmaktan dolayı paranoyak, ‘Acaba arasam mı?’ diye düşünmekten dolayı bitkin, ”Bir sorsana Fatma’ya, Ayşe ne yapmış ne etmiş” diye kesintisiz dostlarınıza sual sorup onları bıkkınlık vermenizden dolayı yalnız kalırsınız.

Şakayı bir kenara vazgeçersek telefonun başında beklemek gerçekten yorucu ve hırpalayıcı bir vaziyettir. Zira istemeseniz de tam dikkatiniz karşı tarafta ve telefondadır. Kesintisiz ‘Keşke arasa, keşke ileti atsa’ diye düşünür ve depresif bir ruh haline girersiniz. Bir de ”İlk o ileti atacak!” diye bir düşünceye sahipseniz, vaziyetiniz gerçekten korkunçtur. Kendinizi bu denli hırpalamak güzelinize gitmiyor ancak ne yapacağınızı öğrenemiyorsanız, size birkaç teklifimiz var.

İşte o teklifler…

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR BİLGİSİ