Ünlülerden bu yazın saç modelleri

10.06.2021
11
Ünlülerden bu yazın saç modelleri

.jpg

Ünlü Fransız kuaför Jean Marc Joubert yıldızların kırmızı halıda kullandıkları saç modellerini günlük yaşamda sınamanız için nasıl yapacağınızı anlatıyor.

29690.jpg

Scarlett Johansson

Saçlarınızı kuruttuktan sonra, üst, iki yan ve arka taraf olmak üzere dört parçaya ayırın. saçın arka tarafını, firkete takviyesiyle sararak dağınık bir topuz oluşturun. Geriye kalan üç parçaya krepe yapın. Parçaları, ilk yaptığınız topuza, burgular halinde , yeniden firkete takviyesiyle yakalatın. Saç spreyi ile topuzunuzu statikleyin.

29691.jpg

Diane Kruger

Saçlarınızı natürel ayrım güzergahının olduğu tarafta birleştirin, üstten başlayarak, hacimli bir biçimde örün. Natürel görünümü kaybetmemek için, örgünün fazla sıkı olmamasına özen gösterin. Örgünün bitiminde saçınızı lastik tokayla bağlamadan evvel bir tutam ayırın. Bu tutamı krepeledikten sonra saç lastiğinizin üzerine dolayın ve minik bir firketeyle yakalatın.

29692.jpg

Drew Barrymore

80’leri yansıtan, bu katlı saç modelini yapmak oldukça kolay. Saçlarınızı köpükleyin ve parmaklarınızı kullanarak kurutun. Saçın yuvarlak modelini gözetmek için, saçlarınızı arkaya atmayın, natürel ayrımının olduğu güzergahta ayırın.

29693.jpg

Blake Lively

Saçlarınızı yuvarlak fön fırçalarıyla, parça parça sarın ve fön aygıtıyla kurutun. Bir kaç dakika bekledikten sonra fırçaları açın. Bu operasyon saçınıza hacim ve dalga kazandıracaktır. Daha sonra, saçlarınızın iki yanından seçtiğiniz bir kaç ince parçayı örün ve saçlarınızın altında kalacak biçimde ensenizde birleştirin.

29694.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.