Sevgililer gününde izlenebilecek filmler

06.07.2021
12
Sevgililer gününde izlenebilecek filmler
14 Şubat Sevgililer Günü’nde izlenebilecek gelmiş geçmiş en romantik filmleri ELMAELMA seçti.

.jpg
14 Şubat Sevgililer Günü kimine göre çok özel kimi içinse sıradan bir gün. O günü özel yapan hoşlandığınız insan değil, yapmaktan beğendiğiniz şeyler de olabilir.

Misalin gelmiş geçmiş en tatlı aşk filmlerini izlemek fena bir fikir değil. Natürel, hoşlandığınız yanınızdayken izlemek daha tatlı!

33447.jpg
Romantik aşk öykülerinin başında gelen bir film Anekdot Defteri. Bazıları birden fazla dahi izlemiştir. 2004 imali Ryan Gosling ve Rachel McAdams’ın baş rolde oynadığı bir aşk öyküsü. Sınıf farkından kaynaklanan bir ayrılık, istekli bir aşk ve bu isteğin hiç kimseyi ayıramacağının reeli.

38127.jpg
Romantik komedilere bayılanlar bu film bütün size göre. Birbirlerinden haberdar olmayan 8 değişik çiftin öyküsü. Hakikatinde bu bir Noel filmi. Birbirine hakikatte aşık olmayanların öyküsü, özel günlerini yalnız geçirmek istemeyen, dışarıda yanlış insanlarla beraber olduğunu kavrayan çiftlerin öyküsü de diyebiliriz. Sonunda ne mi oluyor? İzlemeli.

38128.jpg
Olağan sevgililer günü ilginize sürüklüyorsa, bu filmi seçin. 1961’de geçen film bütün bir olağan ve hala çok ünlü. Audrey Hepburn hayranlarının da kezlerce izlediği bir aşk öyküsü diyebiliriz.

38129.jpg
Julia Roberts ve Richard Gere’in unutulmaz filmi. Bir erkek kiraladığı bayana aşık olursa ne olur? Tüm sahneleri ve replikleriyle duygu yüklü bir film. Değişik sınıflardaki insanların birlikteliği nasıl olur? Teklifimiz!

38130.jpg
Sevgililer günü özel filmlerinin arasında şüphesiz Aşk Öyküsü de var. 1970 imali filmde, Ryan O’Neal ve Ali MacGrae oynuyor. Zengin aile çocuğu, emekçi sınıfından bir kıza aşık olur. Harward’da Hukuk okuyan bu zengin çocuk, hayallerinin bayanı olarak nitelendirdiği, müzik talebesi olan muhtaç kızla evlenmeye karar verir. Amerikan imali romantik bir dram filmi. İzlenmesi gerekenlerden!

38131.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.