Geleceğin mutfakları Siemens Ankastre ile konutlara geliyor

14.07.2021
111
Geleceğin mutfakları Siemens Ankastre ile konutlara geliyor

Siemens Konut Aletleri’nin ankastre mahsulleri işlevsellikleri ve ileri teknolojileriyle marka özü olan “coşku verici ihtimaller”ın dünyasını harcayıcıların alkışına sunmaya devam ediyor. Yalın çizgilere sahip zamansız estetiğiyle mutfakları şık birer yaşam alanına dönüştüren Siemens ankastre mahsulleri; üstün teknolojileri ile kullanıcılarının yaşam niteliğini artırarak yaşamlarını basitleştiriyor.

Ankastrenin lider markası Siemens Konut Aletleri; fonksiyonelliği, estetik tasarımı ve ileri teknolojiye sahip kullanım özellikleri ile çağdaş yaşamın tüm lüzumlarını karşılıyor. Aynı zamanda yaşamı basitleştirerek harcayıcılara hareket hürlüğü sağlıyor.

“Geleceğin Tasarımlarını” konutlara taşıyan Siemens, uzaktan hakimiyet sağlayan Home Connect teknolojisine sahip IQ700 tezsi HN678G4S6 fırın, CT636LES6 otomatik kahve cihazı ve duyarlı alev hakimiyeti sağlayan stepFlame teknolojisine sahip ankastre ocak mahsulüyle de “coşku verici ihtimaller”ı konutlara taşıyor.

Türkiye Elektrik Kurumu FIRINDA ÇOK FIRIN 

Elektrikli fırın, mikrodalga ve buğu yardımlı pişirme özelliklerinin tamamını bir arada bulunduran IQ700 tezsi HN 678G4S6 ankastre fırın, “türkiye elektrik kurumu fırında çok fırın”ı mutfaklara getiriyor. Buğu yardımlı pişirme sağlayan pulseSteam özelliği sayesinde yemekleri kurutmadan pişiren IQ700 ankastre fırın, varioSpeed özelliğiyle ananesel pişirme alternatiflerinden birini entegre mikrodalga işleviyle beraber yemeklerin hazırlanma müddetini, niteliğinden ödün vermeden süratlendiriyor.

Siemens HN678G4S6 ankastre fırın, belleğinde bulunan bilgileri kullanarak müthiş pişirme neticeleri sağlamak emeliyle, o yemek için öneri edilen ayarları CookControlPlus özelliği ile dikkatleri üzerine sürüklüyor. Fırın programlarını uzaktan çalıştırma ve ayarlayabilme basitliği sağlayan Home Connect uygulaması ise kullanıcılarının zamanlarını mutfakta yemeklerin başında bekleyerek değil, sofrada konuklarıyla beraber yemeklerin sevincini çıkararak geçirme imkânı tanıyor.

MUTFAKTA BARİSTA

Home Connect uygulaması sayesinde uzaktan basitçe hakimiyet edilebilen CT636LES6 otomatik kahve cihazı ile istenilen yerden türkiye elektrik kurumu bir değişle kahve hazırlanabiliyor. coffeePlaylist özelliği sayesinde uygulama üzerinden girilen değişik kahve seçimlerine göre bireylere özel kahveleri arkası arda hazırlayan CT636LES6 coffeeWord özelliği, aralarında Australian Flat White, Spanish Café Cortado gibi beynelmilel lezzetlerin bulunduğu 17 değişik kahve tarifini kullanıcılar ile buluşturarak, dünya çapında lezzetleri tecrübeleme fırsatı sunuyor.

NEFİS YEMEKLER İÇİN DUYARLI ALEV AYARI

Siemens’in iQ tezsi ankastre gazlı ocaklarında bulunan stepFlame özelliği sayesinde alev eforu, tıpkı elektrikli ocaklarda olduğu gibi 1’den 9’a kadar istenilen seviyede orantılı olarak ayarlanabiliyor. Yenilikçi ve tescilli valf teknolojisi gaz çıkışını hatasız bir biçimde ayarlarken, pişirme sırasında yemeği büyük gözden ufak göze geçirme tasayı sona eriyor ve yemekler müthiş kıvamda ve türkiye elektrik kurumu gözde basitçe hazırlanabiliyor.

YAZAR BİLGİSİ